Pacientu gultu un individuālo skapīšu piegāde PSKUS jaunajā korpusā

Paula Stradiņa klīniskās universitātes jaunā korpusa būvniecības un aprīkošanas ietvaros NMS ELPA piegādājusi 220 ražotāja PROMA REHA s.r.o. pacientu gultas un 200 pacientu individuālos skapīšus, kā arī 220 ražotāja LB Bohemia s.r.o. pretizgulējumu matračus.

Slimnīcu gultas ir paredzētas pacientiem, kas ir hospitalizēti gan standarta, gan specializētās slimnīcas nodaļās. Visas gultas ir izgatavotas no kvalitatīviem izejmateriāliem un to projektēšanas procesa laikā tiek ņemts vērā pacienta komforts un aprūpes personālam ērta gultu kopšana. Pateicoties izmantoto materiālu kvalitātei un konstrukcijas projektam, katra gulta var tikt pielāgota konkrētām klientu vajadzībām, savukārt individuālie skapīši atvieglo maltīšu ieturēšanu pacientiem ar ierobežotām pārvietošanās iespējām, kā arī nodrošina vietu personīgajām mantām.

Gultu neatņemama sastāvdaļa ir pretizgulējumu matrači ar ūdensnecaurlaidīgu, bet gaisu caurlaidīgu pārvalku, gaisa cirkulācija ir svarīga pretizgulējumu profilaksei un svīšanas mazināšanai. Matracis sadalīts trīs anatomiskajās zonās, kas nodrošina pacienta svara vienmērīgu sadali pa visu matraci.