Preču katalogs

Naggura elektriskā 5 sekciju izmeklējumu kušete N'RUN5

Elektriskā 5 sekciju izmeklējumu kušete, kuru var noregulēt vairākās pozīcijās, nodrošinot optimālu pozicionēšanu un komfortu. Izmeklējumu kušete ir aprīkota ar 2 motoriem: pirmais regulē izmeklējumu kušetes augstumu un otrs regulē vidējo sekciju. 3 sekcijas nodrošina Trendelenburg pozīciju, kifozes ārstēšanai piemērotu pozīciju un to var izveidot, lai ārstētu muguras lejasdaļu un kā masāžas krēslu. Izmeklējumu kušetes augstumu kontrolē ar perimetra kājas slēdzi, kas novietots galda pamatnē, un vidējo daļu regulē ar spiedpogu, kas novietota galda rāmja vienā pusē.

Perifērais slēdzis: Ergonomiska un klusa augstuma regulēšanas ierīce visapkārt kušetei. Mehānisms katrā pusē sastāv no diviem stieņiem, kas pilnībā integrēti pamatnē. Izmeklējumu kušetes priekšējā un aizmugurējā daļā augstuma kustība tiek darbināta ar diviem kājas slēdžiem, attiecīgi kustībām uz augšu un uz leju.

Mobilitāte: Gumijas riteņi griežas par 360°. Tie nodrošina brīvu mobilitāti. Šī iemesla dēļ uz kušetes ir vienā pamatnes galā novietota svira, kas ļauj ērti paslēpt riteņus.

Uzzināt vairāk
Preces apraksts
Dokumentācija
  • 5 sekciju izmeklējumu kušete
  • Kušetes izmērs (platums x platums) 202 x 68 cm
  • Regulējms augstums (min. un maks.) 56 / 92 cm
  • Lietojama līdz 250 kg

Papildus aprīkojums:

  • Papīra ruļļa turētājs
  • Kušetes pārklājs

Ražotāja mājas lapa: www.naggura.com

comments

Uzdod jautājumu

doc
This is a block of text. Double-click this text to edit it.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram