Preču katalogs

Da Vinci Si robotizētā ķirurģijas iekārta

Uzzināt vairāk
Preces apraksts
Dokumentācija
Vizuālā izšķirtspēja

1080i augsta izšķirtspēja nodrošina vizuālu skaidrību precīzai mērķa anatomijas vizualizācijai.

Ergonomiski iestatījumi

Konsolē ir vairāki ergonomiski pielāgojumi, kas ļauj ķirurgiem pielāgot četrus dažādus parametrus, lai nodrošinātu papildu komfortu procedūru laikā.

Ķirurga skārienpaliktnis

Integrēts ķirurga vadības interfeiss nodrošina visaptverošu video, audio un sistēmu iestatījumu kontroli. Iestatījumi tiek saglabāti unikālā lietotāja profilā, nodrošinot automātisku atsaukšanu nākamajām operācijām.

Pirkstu vadības kontrole

Uzlaboti galvenie kontrolleri ļauj precīzi un veikli kontrolēt EndoWrist instrumentus. Kustības mērogošanas iestatījumi ļauj bez traucējumiem pielāgot roku un instrumentu kustības proporciju.

Kājas slēdža panelis

Kājas slēdža panelis ļauj ķirurgam veikt daudzus uzdevumus, piemēram, mainīt dažādus enerģijas veidus instrumentos, un tas ir arī pielāgojams instrumentu lietojumprogrammu atbalstam.

3D augstas izšķirtspējas kameras galva

Viegla 3D augstas izšķirtspējas kamera ar integrētu vadību fokusēšanai, apgaismojumam un automātiskai detektoru noteikšanai, kas nodrošina ātru un ērtu redzes iestatīšanu.

Vienkārša lietotāja saskarne

Viegli lietojams skārienjutīgs ekrāns, intuitīvi simboli un ikonas nodrošina racionalizētu operāciju un vizualizācijas regulāciju.

Skārienjutīgs ekrāns

Plašs skārienjutīgs ekrāns ar tālvadības iespējām atvieglo komandas komunikāciju. Liels ekrāns sniedz asistentiem labāku anatomijas un instrumentu vizualizāciju.

 

Ražotāja mājas lapa: www.intuitive.com

comments

Uzdod jautājumu

Kontaktpersona

Artis Bērziņš
Artis Bērziņš
Medicīnas iekārtu tirdzniecības nodaļas vadītājs
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  26 097 269
E-pasts:  artis@nmselpa.lv
doc
This is a block of text. Double-click this text to edit it.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram