Kontakti

Kontakti
Personāls
Birojs

Grebenščikova iela 1, 335. kabinets

Rīga, LV–1003, Latvija

Tālrunis: (+371) 67245652, (+371) 67245653

E-pasts: info@nmselpa.lv

Darba laiks

P.,O.,T.,C.,Pk.: 9:00-17:00

Se.,Sv.: slēgts

Rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NMS ELPA"

Reģ.Nr. 40003348336

Juridiskā adrese: Malienas iela 31 – 22,

Rīga, LV – 1079

Banka: AS ”Swedbank”

Kods: HABALV22

Konts: LV 76 HABA 0001408033881

Uzdot jautājumu

Valde

Ilmārs Čurkste
Ilmārs Čurkste
Valdes loceklis
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  29 575 986
E-pasts:  ilmars@nmselpa.lv
Normunds Patmalnieks
Normunds Patmalnieks
Valdes loceklis
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  29 286 066
E-pasts:  normunds@nmselpa.lv
Edgars Čurkste
Edgars Čurkste
Valdes loceklis
Tālrunis: (+371)  67 245 652
E-pasts:  edgars@nmselpa.lv

Alcon Pharmaceuticals nodaļa

Elīna Čurkste
Elīna Čurkste
Juriste/ Alcon Pharmaceuticals nodaļas vadītāja
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  26 490 294
E-pasts:  elina@nmselpa.lv
Indars Lācis
Indars Lācis
Alcon ķirurģisko produktu vadītājs Latvijā
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  29 480 829
E-pasts:  indars.lacis@nmselpa.lv
Timurs Sologubs
Timurs Sologubs
Alcon ķirurģisko klientu vadītājs Latvijā
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  26 130 957
E-pasts:  timurs.sologubs@nmselpa.lv
Paulius Karalis
Paulius Karalis
Alcon ķirurģisko klientu vadītājs Lietuvā
Mobilais: (+370)  69 857 156
E-pasts:  paulius.karalis@nmselpa.lv
Lolita Mogenyte-Lingiene
Lolita Mogenyte-Lingiene
Alcon ķirurģisko produktu vadītāja Lietuvā
Mobilais: (+370)  68 785 272
E-pasts:  lolita.mogenyte-lingiene@nmselpa.lv
Janika Lind
Janika Lind
Alcon ķirurģisko produktu vadītāja Igaunijā
Mobilais: (+372)  53 416 347
E-pasts:  janika.lind@nmselpa.lv
Karin Avango
Karin Avango
Alcon ķirurģisko produktu vadītāja Igaunijā
Mobilais: (+372)  52 627 46
E-pasts:  karin.avango@nmselpa.lv

Medicīnas iekārtu tirdzniecības nodaļa

Artis Bērziņš
Artis Bērziņš
Medicīnas iekārtu tirdzniecības nodaļas vadītājs
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  26 097 269
E-pasts:  artis@nmselpa.lv
Sandis Klemperis
Sandis Klemperis
Tirdzniecības nodaļas vadītāja vietnieks
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  26 310 460
E-pasts:  sandis@nmselpa.lv
Zane Krontāle
Zane Krontāle
Tirdzniecības pārstāve
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  29 901 011
E-pasts:  zane@nmselpa.lv
Inguna Rudene
Inguna Rudene
Tirdzniecības pārstāve
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  26 102 818
E-pasts:  inguna@nmselpa.lv
Sabīne Vāvere
Sabīne Vāvere
Iepirkumu speciāliste
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  26 392 392
E-pasts:  sabine@nmselpa.lv

Medicīnas iekārtu servisa nodaļa

Laura Kairiša
Laura Kairiša
Servisa nodaļas koordinators
Tālrunis: (+371)  67 245 653
Mobilais: (+371)  22 336 601
E-pasts:  laura@nmselpa.lv
Artūrs Jurāns
Artūrs Jurāns
Servisa nodaļas vadītājs
Tālrunis: (+371)  67 245 653
Mobilais: (+371)  28 611 600
E-pasts:  arturs@nmselpa.lv
Elmārs Mamajs
Elmārs Mamajs
Servisa nodaļas vadītāja vietnieks
Tālrunis: (+371)  67 245 653
Mobilais: (+371)  26 601 527
E-pasts:  elmars@nmselpa.lv
Gatis Vīgants
Gatis Vīgants
Medicīnas iekārtu inženieris
Tālrunis: (+371)  67 245 653
Mobilais: (+371)  26 121 928
E-pasts:  gatis@nmselpa.lv
Edgars Vorslovs
Edgars Vorslovs
Medicīnas iekārtu inženieris
Tālrunis: (+371)  67 245 653
Mobilais: (+371)  29 992 614
E-pasts:  edgars.vorslovs@nmselpa.lv
Vadims Usovs
Vadims Usovs
Medicīnas iekārtu inženieris
Tālrunis: (+371)  67 245 653
Mobilais: (+371)  26 989 097
E-pasts:  vadims.usovs@nmselpa.lv

Medicīnas tehnoloģiju projektu nodaļa

Viktorija Šipilova
Viktorija Šipilova
Projektēšanas inženiere
Tālrunis: (+371)  67 245 652
E-pasts:  viktorija.sipilova@nmselpa.lv
Jana Gedroviča
Jana Gedroviča
Projektēšanas inženiere
Tālrunis: (+371)  67 245 652
E-pasts:  jana@nmselpa.lv

Administrācija

Aija Čurkste
Aija Čurkste
Personāla speciālists
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  29 109 641
E-pasts:  aija@nmselpa.lv
Dana Majore
Dana Majore
Vadītāja palīgs
Tālrunis: (+371)  67 245 652
E-pasts:  dana@nmselpa.lv
Anda Lakševica
Anda Lakševica
Galvenā grāmatvede
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  29 463 579
E-pasts:  anda@nmselpa.lv
Kristīne Agnese Zvirgzdiņa
Kristīne Agnese Zvirgzdiņa
Grāmatveža palīgs
Tālrunis: (+371)  67 245 652
E-pasts:  kristine@nmselpa.lv

Noliktava

Ints Auseklis
Ints Auseklis
Noliktavas vadītājs
Tālrunis: (+371)  67 245 652
Mobilais: (+371)  29 392 145
E-pasts:  ints@nmselpa.lv
Agnese Akmentiņa
Agnese Akmentiņa
Noliktavas darbiniece
Tālrunis: (+371)  67 245 652
E-pasts:  agnese@nmselpa.lv
Salvis Lācis
Salvis Lācis
Noliktavas darbinieks
Tālrunis: (+37)  67 245 652
E-pasts:  salvis@nmselpa.lv
Nikolajs Ļaudanskis
Nikolajs Ļaudanskis
Ekspeditors
Tālrunis: (+371)  67 245 652

Valde

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram