Par mums

Par mums
Partneri
Lejupielādes
Privātuma politika

NMS ELPA dibināta 1997. gadā un veiksmīgi darbojas Baltijas valstu tirgū.

Uzņēmums ir viens no vadošajiem medicīnas preču un iekārtu piegādātājiem Latvijā, kā arī nodrošina pilnvērtīgu un kvalitatīvu servisu. Pakalpojumu komplekss - projektēšana, sistēmu montāža, medicīnas preču un iekārtu piegāde, personāla apmācības, garantijas un pēcgarantijas apkalpošana - nodrošinās Jums nepārtrauktu darbu.

Mūsu galvenie darbības virzieni ir:

 • māsu izsaukumu sistēmu projektēšana un uzstādīšana;
 • medicīnisko gāzu sistēmu un kompresoru, kā arī medicīnas tehnoloģiju projektēšana, montāža un serviss;
 • anestēzijas un mākslīgās ventilācijas iekārtu piegāde un serviss;
 • operāciju zāļu, intensīvās terapijas un perinatālo centru aprīkojuma piegāde un serviss;
 • acu ķirurģiskās un lāzeru iekārtu, tai skaitā augstvērtīgu implantējamo lēcu piegāde un serviss;
 • aprīkojums ārstu privātpraksēm un rehabilitācijas centriem.

Lai uzlabotu uzņēmuma procesu kvalitāti un efektivitāti, NMS ELPA savā darbībā ir ieviesusi starptautisko kvalitātes pārvaldības sistēmu ISO 9001. ISO 9001 kvalitātes vadības sertifikāts apliecina, ka uzņēmumā ir izstrādāti kvalitātes mērīšanas kritēriji, identificēti visi iespējamie riski un tiek nepārtraukti strādāts pie kvalitātes uzlabošanas.

Alcon

NMS ELPA sadarbību ar Alcon Pharmaceuticals uzsāka 1998. gadā, ieceļot NMS ELPA par oficiālo Alcon iekārtu servisa sniedzēju Baltijā un iekārtu tirgotāju Latvijā, ņemot vērā to, ka tobrīd NMS ELPA jau bija viens no vadošajiem medicīnas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Pēc vairāku gadu veiksmīgas sadarbības, 2021. gadā NMS ELPA tika iecelts par vienīgo oficiālo Alcon Pharmaceuticals izplatītāju Baltijā.

Alcon Pharmaceuticals piedāvā acu ķirurģijas iekārtas un tehnoloģijas:

 • Kataraktas ķirurģija
 • Refrakcijas tehnoloģijas
 • Vitreoretinālā ķirurģija

https://www.alcon.com

Getinge

NMS ELPA sadarbība ar Getinge aizsākusies pirms vairāk kā 20 gadiem, kā iekārtu servisa pārstāvim, šobrīd esam pilnvērtīgs partneris tirgojot un apkalpojot tādas augstas klases iekārtas, kā mākslīgas elpināšanas iekārtas Servo un anestēzijas mašīnas FLOW. Getinge iekārtas ir augstas precizitātes, uzticamības un kvalitātes produkti. Ventilācijas un anestēzijas iekārtas vēl joprojām tiek ražotas Zviedrijā Solnas pilsētas rūpnīcā, kas norāda uz to ka ražotājs turpina uzturēt augstu kvalitāti un inovāciju nozarē.

https://www.getinge.com/

Fisher&Paykel

NMS ELPA sadarbību ar Fisher&Paykel Healthcare aizsākusies vairāk kā pirms 20 gadiem. Fisher&Paykel ir vadošais mākslīgās elpināšanas piederumu ražotājs pasaulē, kas ir inovators elpināšanas gāzu mitrināšanas un augstas plūsmas terapijās. Ražotājs piedāvā elpināšanas kontūras, maskas un deguna kanulas, gan invazīvai, gan neinvazīvai ventilācijai, elpošanas gāzu mitrinātājus un augstas plūsmas terapijas iekārtas.

SCHILLER

NMS ELPA sadarbība ar SCHILLER aizsākusies pirms vairāk kā 15 gadiem. SCHILLER ir vadošie ražotāji pacienta funkcionālo testēšanas iekārtu jomā ar augstas klases produktiem. Piedāvā visu produktu segmentus - elektrokardiogrāfus, slodzes un kardiopulmonālās testa iekārtas, EKG un asinsspiediena holtera iekārtas, defibrilatorus un mehāniskās KPR iekārtas, klīniskos un kritiskā stāvokļa monitorus, ergometrus, plaušu funkciju testa iekārtas.

https://www.schiller.ch/en

SCHMITZ

NMS ELPA sadarbība ar SCHMITZ medical GmbH aizsākusies pirms vairāk kā 15 gadiem. Vācu ražotājas SCHMITZ piedāvā vienus no pasaulē labākajiem operāciju galdiem, izmeklējuma krēsliem ginekoloģijā, uroloģijā un proktoloģijā, kā arī tiek ražotas izmeklējuma kušetes, dažāda veida un pielietojuma procedūru galdiņi un pacienta transporta rati.

FranceHopital

NMS ELPA sadarbība ar Francehopital aizsākusies pirms vairāk kā 10 gadiem. Itāļu kompānija Francehopital ir viens no pasaules līderiem daudzfunkcionālo procedūru galdiņu ražošanā. Dizains, funkcionalitāte un kvalitāte raksturo ražotāja produkciju. Produkcijas klāstā arī ir transportēšanas un glabāšanas sistēmas, medikamentu izdales un IT galdiņi, veļas un atkritumu rati un operāciju zāles mēbeles.

Proma Reha

NMS ELPA sadarbība ar Proma Reha aizsākusies pirms vairāk kā 15 gadiem. Čehu kompānija Proma Reha ir viens no vadošajiem medicīnas un aprūpes gultu ražotājiem Eiropā. Ražotājs piedāvā dažādas komplektācijas un funkcionalitātes gultas, gan intensīvās terapijas nodaļām, gan palātām, gan aprūpes iestādēm. Papildus ražotājs piedāvā tādas mēbeles kā gultas skapīšus ar ēdināšanas dēļiem, izmeklējuma kušetes, pacienta transporta un mazgāšanas ratus, matračus.

Weyer

NMS ELPA sadarbība ar Weyer aizsākusies pirms vairāk kā 5 gadiem. Vācu kompānija ar ražotni netālu no Ķelnes piedāvā augstas klases jaundzimušo sildīšanas iekārtas, jaundzimušo reanimācijas galdus, inkubatorus un fototerapijas lampas.

SLEE

NMS ELPA sadarbība ar SLEE medical aizsākusies pirms vairāk kā 10 gadiem. SLEE ir vācu kompānija ar vairāk kā 60 gadu pieredzi histoloģijas laboratorijas iekārtu izstrādē un inovācijā. Ražotājs piedāvā audu procesorus, parafīna ieliešanas stacijas, mikrotomus, kriostatus, krāsošanas sistēmas, segstikliņu licējus, centrafūgas, priekšmetstikliņu un kastes printerus, kā arī ergonomiskos darba galdus histoloģijas laboratorijām.

HERSILL

NMS ELPA sadarbība ar HERSILL aizsākusies pirms vairāk kā 20 gadiem. HERSILL ir spāņu kompānija ar vairāk kā 50 gadu pieredzi medicīnas gāzu piederumu ražošanā. Ražotājs piedāvā skābekļa un gaisa plūsmas dozatorus, balona reduktorus, medicīnas gāzu sistēmas aprīkojumu ambulancēm, atsūkšanas sūkņus, vakuuma regulatorus, rokas elpināšanas maisus un portatīvos ventilatorus ambulancēm.

GREGGERSEN

NMS ELPA sadarbība ar GREGGERSEN Gasetchnik aizsākusies pirms vairāk kā 20 gadiem. GREGGERSEN ir vācu ražotājs ar vairāk kā 90 gadu pieredzi medicīnas gāzu sistēmu ražošanā ar nemainīgu ražošanas vietu Hamburgā. Augstas precizitātes un kvalitātes produkti, kā medicīnas gāzu piederumi - plūsmas dozētāji un reduktori, atsūkšanas ierīces  un centrālās gāzu apgādes sistēmas sastāvdaļas – ātrā savienojuma gāzu ligzdas, medicīnas gāzu vārstu paneļi un pārslēgšanās sistēmas, kā arī sistēmu sastāvdaļas.

https://www.greggersen.de/en/

Derungs

NMS ELPA sadarbība ar Derungs Licht aizsākusies pirms vairāk kā 5 gadiem. Derungs Licht ir šveices ražotājs ar vairāk kā 80 gadu pieredzi izmeklējuma un procedūru lampu ražošanā un inovācijā. Lampu izsmalcinātais dizains un materiālu kvalitāte, paver iespēju aprīkot telpas vieglas un gaišas. Visas ražotāja piedāvātās lampas ir saņēmušas Red Dot dizaina balvas.

https://www.derungs.swiss/en/

Tekno-Medical

NMS ELPA sadarbība ar Tekno-Medical aizsākusies pirms vairāk kā 10 gadiem. Vācu komānija Tekno-Medical Optik-Chirurgie GmbH jau kopš tās pirmsākumiem 1976. gadā ir kļuvusi par pasaules mēroga uzņēmumu medicīnas tehnoloģiju jomā. Produktu klāsts aptver visus instrumentus standarta ķirurģijai un endoskopijai, kā arī tiek ražotas laparoskopijas un HF (koagulācijas) iekārtas un sterilizācijas konteineri.

https://www.tekno-medical.com/

Huntleigh Healthcare

NMS ELPA sadarbība ar Huntleigh Healthcare sākusies pirms vairāk kā 5 gadiem. Lielbritānijas kompānija Huntleigh ir ar vairāk kā 40 gadu pieredzi augļa un pacienta vitālo funkciju monitora un asinsvadu diagnostikas doplera ražošanā un inovācijā.

https://www.huntleigh-diagnostics.com/

Ētikas kodekss

Pretkorupcijas politika

ISO sertifikāts

Privātuma politika personas datu aizsardzībai

 1. Privātuma politikas mērķis
Privātuma politikas mērķis ir sniegt datu subjektam - fiziskajai personai - informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, datu apstrādes tiesisko pamatu, personas datu saņēmēju kategorijām, datu uzglabāšanas termiņu un drošību, kā arī datu subjekta tiesībām.
 1. Datu pārzinis un tā kontaktinformācija
SIA “NMS ELPA” Reģistrācijas numurs 40003348336 Juridiskā adrese: Malienas iela 31-22, Rīga, Latvija, LV-1079 Telefona numurs: +371 67245652 E-pasts: info@nmselpa.lv
 1. Privātuma politikas piemērošanas sfēra

3.1. Personas dati ir jebkāda informācija par identificētu vai identificējamu fizisku personu.

3.2. Privātuma politiku piemēro privātuma un personas datu aizsardzības nodrošināšanai attiecībā uz:

 • fiziskajām personām – klientiem, darbiniekiem un citiem sadarbības partneriem (tajā skaitā, potenciālajiem, bijušajiem un esošajiem), kā arī trešajām personām, kuras saistībā ar pakalpojumu sniegšanu fiziskajai personai, saņem vai nodod SIA “NMS ELPA” jebkādu informāciju (tajā skaitā, kontaktpersonas, maksātāji, parakst tiesīgas personas, u.c.).
 • SIA “NMS ELPA” biroja, noliktavas un citu telpu apmeklētājiem;
 • SIA “NMS ELPA” uzturēto interneta mājaslapu un sociālo mediju lapas apmeklētājiem.

3.3. SIA “NMS ELPA” rūpējas par Klientu privātumu un personas datu aizsardzību, ievēro Klientu tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem – Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

3.4. Privātuma politika ir attiecināma uz datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā un/vai vidē Klients sniedz personas datus (SIA “NMS ELPA” mājaslapā, sociālajās platformās, papīra formātā vai telefoniski) un kādās uzņēmuma sistēmās vai papīra formā tie tiek apstrādāti.

 1. Apstrādes nolūki un tiesiskais pamats
SIA “NMS ELPA” var izmantot Klienta sniegtos personas datus šādiem nolūkiem:
 • potenciālo darbinieku atlasei, saņemot CV un pieteikumu (leģitīma biznesa interese, uz datu subjekta piekrišanas pamata);
 • lai nodrošinātu ērtu preču un pakalpojumu rezervāciju, organizētu sadarbību, pilnveidotu apkalpošanas servisu (leģitīma biznesa interese, uz datu subjekta piekrišanas pamata);
 • preču/pakalpojumu pārdošanas un piegādes darījuma noformēšanai, un pakalpojumu sniegšanai (līgumattiecību nodibināšanai un līgumsaistību izpildei);
 • preču un pakalpojumu iegādes darījumu noformēšanai, kā arī cita veida sadarbības organizēšanai (līgumattiecību nodibināšanai un līgumsaistību izpildei);
 • lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu komunikāciju, atbildot uz personu iesūtītiem jautājumiem vai komentāriem (leģitīma biznesa interese, uz datu subjekta piekrišanas pamata);
 • lai veiktu analītiskus pētījumus par SIA “NMS ELPA” piedāvāto produktu un sniegto pakalpojumu izmantošanu (leģitīma biznesa interese, uz datu subjekta piekrišanas pamata);
 • drošības nodrošināšanai uzņēmuma telpās un teritorijā, veicot video novērošanu un piekļuves kontroli (leģitīma biznesa interese).
 1. Personas datu saņēmēju kategorijas
Personas dati var tikt nodoti trešajām personām tikai tādā apmērā un veidā, kā tas ir noteikts šajā politikā noteikto mērķu sasniegšanai, un ciktāl SIA “NMS ELPA” ir tiesības vai pienākums to darīt saskaņā ar likumu vai ar noslēgto līgumu:
 • datu subjekta pamatinformācija, piemēram, vārds, uzvārds, personas kods, klienta identifikators, dzimšanas gads, dzimums, profesija, dzīvesvietas adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs, vēlamais saziņas veids var tikt nodota citam uzņēmumam;
 • valsts un pašvaldību institūcijām tikai likumu un valsts normatīvo aktu prasību izpildei;
 • organizācijām un institūcijām līguma izpildes ietvaros;
 • atsevišķos gadījumos par personas datu apstrādātājiem var tikt piesaistīti tikai tādi pakalpojumu sniedzēji, kuri garantē īstenot atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus tādā veidā, lai apstrādē nodrošinātu datu subjektu tiesību aizsardzību atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
 1. Personas datu glabāšanas ilgums
Personas dati tiek vākti un apstrādāti tik ilgi, cik tas ir nepieciešams iepriekš norādīto nolūku sasniegšanai, SIA “NMS ELPA” interešu aizsardzībai, vai atbilstoši piemērojamos likumos noteiktajam termiņa ierobežojumam. Pēc datu izmantošanas termiņa beigām tie tiek dzēsti vai arhivēti. Personu dati ir ierobežotas piekļuves informācija, kurai piekļūt var tikai tie darbinieki, kuriem ir pilnvarojums, vai piekļuve šiem datiem ir nepieciešama, lai veiktu darba uzdevumu izpildi. Visi darbinieki, kas saņēmuši deleģējumu/pilnvarojumu strādāt ar fizisko personu datiem tiek atbilstoši apmācīti, lai spētu aizsargāt datu subjekta tiesības.
 1. Datu subjekta tiesības
Datu subjektam ir tiesības:
 • saņemt no SIA “NMS ELPA” apstiprinājumu par to, vai tiek vai netiek apstrādāti personas dati;
 • ieprasīt savu datu labošanu, dzēšanu un apstrādes ierobežošanu, iebilst pret apstrādi;
 • jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, neietekmējot tādas apstrādes likumību, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana;
 • iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei (Datu Valsts inspekcijā) par personas datu izmantošanu.
Datu subjektam nav tiesību saņemt informāciju, ja šo informāciju aizliegts izpaust saskaņā ar likumu nacionālās drošības, valsts aizsardzības, sabiedrības drošības, krimināltiesību jomā, kā arī nolūkā nodrošināt valsts finanšu intereses nodokļu lietās vai finanšu tirgus dalībnieku uzraudzību un makroekonomisko analīzi.
 1. Informācijas drošība
SIA “NMS ELPA” aizsargā datu subjekta datus, izmantot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus un SIA “NMS ELPA” saprātīgi pieejamos organizatoriskos, finansiālos un tehniskos resursus, tajā skaitā, izmantojot pieejamos aizsardzības mehānismus atbilstoši aktuālajām tehnikas attīstības iespējām.
 1. Privātuma politikas izmaiņas
SIA “NMS ELPA” pieņem, ka pirms tīmekļa vietnes www.nmselpa.lv izmantošanas, Jūs esat izlasījuši šo Privātuma politiku un esat akceptējuši to. Ja nepiekrītat šai Privātuma politikai, lūdzam neiesniegt nekāda veida informāciju, izmantojot vietni www.nmselpa.lv. SIA “NMS ELPA” patur tiesības bez brīdinājuma un jebkurā laikā vienpusēji mainīt un papildināt Privātuma politiku. Aktuāla ir tīmekļa vietnē www.nmselpa.lv pieejamā Privātuma politikas redakcija. Ar Privātuma politiku vai datu apstrādi saistītajos jautājumos, kā arī citos gadījumos lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@nmselpa.lv
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram