JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS MEDICĪNISKAI APRŪPEI
Preces  /  Māsu izsaukumu un medicīnas gāzu sistēmas  /  Medicīnas gāzu sistēmas

Sienas konsoles

Konsoles apkopo visas nepieciešamās gāzu, elektrības un datu ligzdas elegantā panelī. Parasti tajā iekļauts arī netiešais un izmeklējumu apgaismojums un māsu izsaukumu sistēmas ligzda. Iespējams konsolēm pievienot papildus sliedes, plauktus, grozus, atvilktnes un citus atribūtus.

Piedāvājam gan sienas, gan griestu konsoles pacientu palātām, uzņemšanas centriem, intensīvās terapijas nodaļām, kā arī operāciju zālēm, pirms un pēc operāciju palātām un manipulāciju telpām. Pārstāvam dažādus ražotājus no Vācijas un Čehijas - Modul Technik, Schyns Medizintechnik, Ondal, Nexor Medical un MZ Liberec.

Sienas konsoles:

Paredzētas nodaļu palātām, uzņemšanas centriem, atveseļošanās telpām un intensīvās terapijas nodaļām. Tajās var iemontēt gan tiešo (izmeklējumu), gan netiešo apgaismojumu (dienasgaismas vai LED spuldzes). Konsoļu dizainu var pielāgot vispārējam interjeram un veselības aprūpes personāla vēlmēm. Tajās ir medicīnisko gāzu pievadi, elektrības kontaktligzdas, zemējums, interneta un māsu izsaukumu sistēmas ligzdas. Ir piejamas iebūvējamas un neiebūvējamas, vertikālas un horizontālas sienas konsoles.

Jautāt par preci:

nosūtīt
Jūsu ievadītie dati tiek nosūtīti kā e-pasta vēstule un vietne arī saglabā šos datus rezerves kopijai.

Preces menedžeris:

 • Artis Bērziņš

  Artis Bērziņš

  Medicīnas iekārtu tirdzniecības nodaļas vadītājs

  Tālrunis: (+371) 67 245 652
  Mobilais: (+371) 26 097 269
  E-pasts: