JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS MEDICĪNISKAI APRŪPEI
Jaunumi  /  2017. gads
  • Schiller automātiskais defibrilators FRED PA-1 Schiller automātiskais defibrilators FRED PA-1

Schiller automātiskais defibrilators FRED PA-1 Jūsu uzņēmumā!

15.08.2017

Vēlamies Jūs iepazīstināt ar Šveices ražotāja Schiller automātisko ārējo defibrilatoru (AED) FRED PA-1. Šī ierīce ir veidota tā, lai pat neapmācīti lietotāji nepieciešamības gadījumā spētu glābt dzīvības. Fred PA-1 lietotājam sniedz balss instrukcijas, soli-pa-solim visa atdzīvināšanas procesa laikā un, pamatojoties uz Eiropas vadlīnijām, vēlams, lai šīs ierīces būtu pieejamas publiskās vietās ar lielu cilvēku blīvumu – lidostās, dzelzceļa stacijās, autoostās, lielveikalos, sporta zālēs utt..

Kāpēc tas ir nepieciešams?

No negaidītas sirdstriekas pasaulē ik gadu mirst  vairāk nekā 7 miljoni cilvēki, arī Latvijā sirds un asinsvadu slimības ir visizplatītākais nāves iemesls. Pēc Eiropas statistikas datiem, Latvijā uz 100 000 iedzīvotājiem, vairāk nekā 1000 cilvēku nāves iemesli ir saistīti tieši ar sirds un asinsvadu slimībām. Sirdstrieka var skart ikvienu, jebkurā vietā un laikā, tomēr svarīgi ir sniegt palīdzību cik ātri vien iespējams, jo katra minūte, kuras laikā netiek sniegta palīdzība, samazina cilvēka izredzes izdzīvot par 7-10 %.

Kā tas darbojas?

Šī ir viegli lietojama ierīce - atverot FRED PA-1 vāciņu, tas automātiski ieslēdzas un, pievienojot elektrodus pacientam, tas sāk analizēt pacienta sirds ritmu. Tajā pašā laikā lietotājs tiek instruēts par veicamajām darbībām gan ar audio instrukcijām, gan vizuāliem attēliem.

Vairāk par preci lasiet šeit.

Videoreklāmas rullītis uzskatāmi parāda, kā šādas ierīces pieejamība un pielietošana var glābt dzīvību!